Konsultacje lekarskie online ze specjalistą

Telemedycyna, Zdrowie

Konsultacje lekarskie online ze specjalistą

 

Konsultacje lekarskie z lekarzami odbywają się zazwyczaj w gabinecie stacjonarnym. Wiele z czynności wykonywanych przez lekarzy może być prowadzonych w systemie zdalnym. Konsultacje lekarskie online na intuicyjnej platformie haloDoctor są dostępne 24/7 dla każdego pacjenta potrzebującego fachowej porady specjalisty, eRecepty lub e-Zwolnienia.

 

Przyszłość usług medycznych

 

Usługi związane z opieką medyczną na nowym poziomie to przyszłość wiązana z telemedycyną. Konsultacje lekarskie online wprowadzają pacjentów jak i specjalistów różnych zawodów medycznych i pokrewnych na zupełnie nowy poziom:

  • telekonsultacje,
  • konsultacje wideo,
  • czat ze specjalistami,

umożliwia pełnoprawne porady lekarskie, zalecane obecnie przez Ministerstwo Zdrowia i NFZ, ze względu na pandemię SARS-COV-2 i zachorowania COVID-19.

 

Szybka rejestracja i wybór lekarza spośród ponad 400 specjalistów pozwala pominąć bariery związane z:

  • transportem,
  • kolejkami związanymi z oczekiwaniem do specjalistów,
  • brakiem specjalistów dostępnych w najbliższej okolicy.

 

Specjalista online

 

Lekarze online tacy jak: specjaliści medycyny rodzinnej, ginekolodzy, urolodzy, pediatrzy, dermatolodzy czy psychiatrzy mogą teraz swobodnie konsultować się z pacjentami, którzy przebywają w domu, w biurze-pracy a nawet poza granicami Polski. Wystarczy, że pacjent zarejestruje się na haloDoctor i wybierze odpowiedniego specjalistę, nakreśli swój problem w formularzu pacjenta i uzupełni swoje dane, a następnie opłaci e-Wizytę. Konsultacje lekarskie online umożliwiają również przesyłanie danych medycznych w formie elektronicznej (przez okno czatu), dzięki czemu lekarz może zdecydować o szybkim wystawieniu eRecepty lub e-Zwolnienia.

 

Zarejestruj się na e-Konsultacje

 

Błyskawiczne e-Konsultacje, na które pacjenci mogą się zapisywać non stop zapewnia halodoctor.pl Wchodząc na platformę wystarczy wybrać zakładkę specjalizacje, po czym dokonać wyboru: lekarza, fizjoterapeuty, pielęgniarki, psychologa lub dietetyka. Zdecyduj sam o terminie wyboru, nie czekaj na przydzielenie daty i godziny! Jako pacjent możesz samodzielnie wybrać termin wizyty telemedycznej.

 

Konsultacje lekarskie online odbędą się po potwierdzeniu e-Wizyty przez e-mail wysłany na Twoją prywatną skrzynkę. Postępując zgodnie z instrukcjami możesz także opłacić e-Wizytę przez system PayU lub płacąc kartą płatniczą. Wizyta odbędzie się w wybranym przez Ciebie terminie.

 

Przygotuj się do konsultacji online

 

Konsultacje lekarskie online są równoprawną formą wizyty jak konsultacja w gabinecie stacjonarnym, dlatego przygotuj się do niej jak do zwykłej wizyty. Zbierz potrzebną dokumentację medyczną, przygotuj odpowiedzi na pytania dotyczące:

  • chorób przewlekłych,
  • leków branych na stałe,
  • ostatnich wizyt lekarskich i ich powodów,
  • aktualnego schorzenia z którym się zgłaszasz do specjalisty: częstotliwość występowania, czas pierwszego występowania objawów, nasilenie.

 

eReceptę na leki do realizacji w aptece możesz otrzymać za pomocą 4-cyfrowego kodu wysłanego SMS-em przez lekarza. Kod wraz z numerem PESEL przekaż farmaceucie – tak zrealizujesz swoją receptę.

 


haloDoctor.pl – Konsultacje lekarskie. Konsultacje online. Konsultacje ze specjalistą online. Lekarz specjalista online. Lekarz online. Konsultacje lekarskie online. Telemedycyna

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Jak otrzymać e-Receptę na leki po konsultacji lekarskiej online?

Po konsultacji lekarskiej online, lekarz może wystawić e-Receptę na leki do realizacji w aptece. Pacjent otrzymuje 4-cyfrowy kod SMS-em, który wraz z numerem PESEL przekazuje farmaceucie w celu realizacji recepty.

Jakie specjalizacje lekarzy są dostępne do konsultacji online na haloDoctor?

Na platformie haloDoctor dostępne są konsultacje online z wieloma specjalistami, w tym lekarzami rodzinnymi, ginekologami, urologami, pediatrami, dermatologami, psychiatrami i wieloma innymi.

Jakie są korzyści korzystania z konsultacji lekarskich online na haloDoctor?

Korzyści z korzystania z konsultacji lekarskich online na haloDoctor to przyszłość usług medycznych, szybka rejestracja, możliwość wyboru lekarza spośród wielu specjalistów oraz eliminacja barier związanych z transportem i kolejkami.

telemedycynakonsultacje medyczne onlineLekarz online