Program dla weterynarzy — wyposaż swój gabinet w nowoczesne oprogramowanie VetFile

Konsultacje weterynaryjne online

Program dla weterynarzy — wyposaż swój gabinet w nowoczesne oprogramowanie VetFile

 

Oprogramowanie medyczne w gabinecie weterynaryjnym może być ogromnym udogodnieniem zarówno dla lekarzy, pielęgniarek, jak i pracowników recepcji. Zarządzasz placówką weterynaryjną? Zależy Ci na poprawie komfortu pracy? Przeczytaj do końca i dowiedz się, jaki program dla weterynarzy wybrać.

 

Czego szukać w oprogramowaniu do zarządzania praktyką weterynaryjną?

Przy wyborze najlepszego oprogramowania do zarządzania kliniką weterynaryjną, poszukaj tych kluczowych funkcji:
 

  • Planowanie czasu pracy personelu

Szukaj oprogramowania weterynaryjnego, które umożliwia szybkie i efektywne planowanie harmonogramu pracy zespołu.

  • Fakturowanie, wystawianie rachunków i rozliczanie płac

Postaw na system, który umożliwia wystawianie faktur bez lub z Vat oraz rachunków bezpośrednio z programu. Dodatkowo wiele platform pozwala generować dokładne raporty, np. dotyczące faktur, czy innych form płatności.

  • Zarządzanie elektronicznymi kartami pacjentów

Wybierz system, który umożliwia bezpieczne przechowywanie, zarządzanie i dostęp do kart pacjentów, w tym historii medycznej, planów leczenia i wyników badań laboratoryjnych.

  • Funkcja zarządzania magazynem

Priorytetem jest oprogramowanie, które monitoruje zapasy leków, materiałów i sprzętu weterynaryjnego w Twojej praktyce. Pomoże to utrzymać kontrolę nad stanem magazynowym, zapobiec brakom, zmniejszyć marnotrawstwo oraz zapewnić ciągłość leczenia.

 

Jaki program wybrać, aby zawierał wszystkie najważniejsze funkcje?

Wszystkie wyżej opisane funkcje wchodzą w skład oprogramowania VetFile — kompleksowego rozwiązania dla wszelkich placówek weterynaryjnych. Program dla weterynarzy, jest bardzo ważną kwestią, gdyż odpowiada on za usprawnienie przepływu informacji o pacjentach, pomaga w zarządzaniu kalendarzem, wizytami czy harmonogramem pracy zatrudnionych pracowników.

 

Dla jakich praktyk weterynaryjnych dostosowany jest VetFile?

Oprogramowanie weterynaryjne VetFile cechuje się możliwością ogromnej personalizacji. Jest ono odpowiednie zarówno dla jednoosobowych praktyk, jak i dla dużych kliniki. Dodatkowo warto zaznaczyć, że całość oprogramowania działa z perspektywy chmury — wszystkie operacje systemowe można przeprowadzić z dowolnego urządzenia mobilnego z dostępem do internetu. Dlatego sprawdzi się one również dla lekarzy, którzy często działają w terenie.

 

Korzystając z VetFile dostarczysz swojej placówce wszystkich niezbędnych funkcji do jej prowadzenia. Jesteś zainteresowany wypróbowaniem programu dla weterynarzy VetFile w Twoim gabinecie? Skontaktuj się z działem obsługi klienta: (+48) 728 498 407, (+48) 530 000 828 i umów się na prezentację całego oprogramowania!

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Jakie korzyści wynikają z korzystania z VetFile w placówce weterynaryjnej?
  • Zwiększona wydajność i większe przychody,
  • Poprawa opieki nad pacjentami i wzrost renomy,
  • Dostęp do elektronicznych kart zdrowia pacjentów,
  • Lepsze zarządzanie stanem magazynu.
Dlaczego warto rozważyć stosowanie oprogramowania do zarządzania praktyką weterynaryjną, takiego jak VetFile?

Zarządzanie placówką weterynaryjną to wyzwanie, które wymaga efektywnego zarządzania danymi pacjentów, planowaniem wizyt i rozliczaniem płatności. Oprogramowanie VetFile ułatwia te zadania, oferując kompleksowe rozwiązanie, z którego można korzystać z dowolnego miejsca na świecie za pomocą przeglądarki internetowej.

Czy program VetFile oferuje klientom dostęp do pomocy technicznej?

Jak najbardziej tak. Gwarantujemy klientom pełne wsparcie techniczne naszego doświadczonego zespołu IT. Nasi pracownicy mają kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w językach PHP, JavaScript, HTML, Python. W razie jakichkolwiek problemów, czy awarii na bieżąco jesteśmy w stanie przywrócić system do pełnej sprawności.

Dodatkowo wszyscy klienci są również pod opieką biura obsługi klienta, która służy wsparciem w pracy w oprogramowaniu VetFile.

program dla weterynarzyprogram dla weterynarzaoprogramowanie dla weterynarzy